Ahoj,

nesmierne ma teší, že si si našla/našiel cestu až sem a čítaš tento text. To znamená, že ťa naše produkty zaujali a za to som veľmi vďačný. 

Moji najmilší ♥ Manželka Lucka, syn Luboško a najnovší člen Luki.

Ja som Luboš. Teší ma!

Môj príbeh je kostrbatý a ako mnohí z vás som si zažil lepšie aj horšie obdobia. Prešiel som si rôznymi zamestnaniami, od menších firiem až po korporát, kde som zažil pocit vyhorenia.

Dlhodobo športujem a venujem sa výžive. Viem, aké je ťažké dodržiavať vyváženú stravu a to hlavne v období, keď človeku „nejde karta“, alebo nemá čas.

Práve v týchto obdobiach stresu, nízkej motivácie a nulového sebavedomia som začal uvažovať nad produktom, ktorý by mi uľahčil prípravu vyváženej stravy. Hľadal som produkt, ktorý by mi dodal všetko, čo potrebujem, a zároveň mi pomohol lepšie zvládať stres a celkovo ma nakopol.

Keďže som aj certifikovaný výživový poradca a dlhé roky som pracoval s výživovými doplnkami, vzal som rozum do hrsti a pustil som sa do tvorby vlastnej receptúry. Začala sa tak dlhá cesta študovania, analýz, testovania a nekonečných konzultácií s rôznymi odborníkmi.

Oslovil som aj moju dlhoročnú kamarátku Ivetku Mikoláškovú, ktorá vyštudovala bylinnú medicínu v Londýne a s veľkou láskou sa tomuto oboru venuje. Spolu sme hľadali takú kombináciu liečivých rastlín, ktorá by sa dala dlhodobo užívať a podporovala zvládanie stresu a duševnú rovnováhu.

Po dlhých mesiacoch testovania a nespočetných konzultáciách s odborníkmi vzniklo FOODIO™.

Som presvedčený, že výsledok nášho snaženia je úžasný a zamiluješ si ho aj ty. Verím, že aj tebe uľahčí každodenný život a prinesie ti pocit kľudu a šťastia tak, ako mne.

Naša misia

Našim cieľom je vyrábať chutné jedlá, ktoré uľahčia každodenný život a pomôžu tomu, aby ho mohol každý žiť šťastnejšie a zdravšie.

Pomáhame, pridaj sa aj ty!

Cítime vďačnosť za to, že môžeme robiť to, čo nás napĺňa a baví. Vieme, že veľmi veľa ľudí takéto šťastie nemá a rieši existenčné problémy. Radi by sme aspoň malým dielom pomohli a preto pravidelne prispievame neziskovej organizácii Človek v ohrození na pomoc ľuďom, ktorí sa ocitli v núdzi, v ohrození života či na okraji spoločnosti.

Toto je možné len vďaka našim zákazníkom ako si ty, za čo sme ti nesmierne vďační! Ak budeš chcieť prispieť viac, môžeš v pokladni zadať ľubovoľnú sumu príspevku a celá suma bude odovzdaná na pomoc.