Based on 332 reviews
75%
(248)
14%
(48)
10%
(32)
1%
(2)
1%
(2)

S vasim produktom som velmi spokojna, splnil ucel, nakolko sa mi stava ze nemam cas na obed a foodio mi doda vsetko co plnohodnotny obed a hlavne zasyti a podarilo sa mi s nim aj schudnut.

👌

funguje výborne

Čoko/ klasika

Objednal som si čokoládu aj klasicke foodio , čokoláda mi chutila viacej ako klasické, popravde klasicke foodio je chutnejšie s medom. Čo by trebalo vylepšiť je balenie, ziplock na oboch sačkoch sa začal oddeľovať od " steny" pri otváraní cize asi tak v polovici balenia prestáva plniť funkciu.
Čo sa týka foodia , ráno 2 odmerky a do 12tej som nasýtený bez potreby si niečo dokupovať.

K
FOODIO™shake 2.0
Katarina A.

Za mňa je foodio úplne perfektné, a to hlavne chuťovo v porovnaní s inými veganskymi produktami 🙂 spĺňa moje očakávania, dá sa vylepšiť vločkami, ovocím, orechmi v podstate čímkoľvek takže mám zakaždým iné jedlo. ocenila by som ale možnosť menšieho balenia alebo vzorky

Foodio čokoláda

Zdravím vás kúpil som si foodio čokoláda, bez príchute natural a ovocné.. Čokoláda jednoznačne je najlepšia inak pijem ho na cestách v kamióne nemá chybu rýchla jednoduchá príprava, kaloricky aj nutričné vyvážené a zasiti ma v pohode na celú noc a to dom insk dosť jedak.. Veľká spokojnosť..

FOODIO™shake 2.0

Eva

FOODIO™shake 2.0

FOODIO™shake 2.0

B
FOODIO™shake 2.0
Barbora Š.

FOODIO™shake 2.0

Veľká spokojnosť

Foodio je niečo, čo som hľadala. Vyvážený chutný nápoj, ktorý mi robí spoločnosť každý deň. Je to skvelá náhrada jedla počas hektických dní.

Odporucam Foodio

Vyborny, prakticky a chutny vyzivovy doplnok. Odporucam.

Zatiaľ O.K.

M
FOODIO™shake 2.0
Miroslava B.

Vyhovuje, chutí

Užitočný produkt

Bomba produkt hlavne keď je človek hladný a nemá čas/ suroviny spraviť si plnohodnotné jedlo. Ako matku na materskej ma to už nie raz zachránilo :D. Ja si to ale zarábam s rastlinnou náhradou mlieka pretože len s vodou mi to nesadlo, ale takto s mliekom chuť a konzistencia paráda, zarábam 2 odmerky a 2 dcl tekutiny a zasýti mato tak na 2 hodinky.

FOODIO™shake 2.0

Skvelá náhrada jedla

Vynikajúco chutí a aj nasýti

Super vec, spokojnosť.

FOODIO™shake 2.0

M
FOODIO™shake 2.0
Miroslav S.

Foodio vyriešilo moje starosti so stravovaním. Pretože v mojom zamestnaní veľa cestujem, Foodio mi ušetrí veľa času, ktorý už nemusím venovať vyhľadávaním reštaurácií a vďaka Foodio som naozaj nasýtený.

Bola som skeptická,ale prečítala som recenzie a tie ma presvedčili.Objednala som a neľutujem.Chuť je super,nie je presladené(čokoláda),zasýti.Je to určite dobrá voľba na rýchle jedlo v prípade núdze.Určite vyskúšam aj iné príchute.

Čokoláda

Veľmi dobrý produkt veľká spokojnosť hneď idem objednať ďalšie dve balenia

Foodio

Nastis

Za tieto dva týždne som veľmi spokojná. Najmä, že si môžem jesť kdekoľvek, kedykoľvek to potrebujem. Mávam veľký problém s tým, že mi rýchlo klesne cukor a tak nosím vždy poruke fľašku s 3 dcl vody a vedľa Foodio a keď sa to stane rýchlo si zamiešam koktail a vydržím ďalšie 3 hodiny bez jedla. Predtym som to riešila rožkami, krekrami… z toho má nafukukuje a mám tráviace problémy. Teraz to mám pod kontrolou a dokážem si viac dávať pozor aj na príjem kalórií. Denne si zamením jedno jedlo za koktail a je to už aj vidieť 😉
Proste som veľmi spokojná, ďakujem.