Based on 441 reviews
76%
(335)
13%
(59)
8%
(37)
1%
(5)
1%
(5)

FOODIO™shake 3.0

FOODIO™shake 2.0

Top

Skvelý doplnok medzi tréningami, alebo keď nestíhaš raňajky. Určite odporúčam. Mám príchuť CRUNCHY CHOCOLATE a top.Trávenie pociťujem lepšie tiež. Aj priateľka mi už berie 🙂 Určite kupujem ďalšie balenie. Konečne som našiel niečo ,čo ma zasýti bez nadúvania a rýchlo. Za mňa veľké pozitívum , že som do toho išiel , aj keď na začiatku s predsudkami.

Velmi spokojný

Veľmi spokojný

vyborna chut, celkom zasyti

Príchuť vanilka

Jemná chuť vanilky, skvelá konzistencia, výborná sýtivosť. Už zopárkrát mi Foodio shake poslúžil ako rýchla a kvalitná náhrada jedla v časovej tiesni...

Jedná vec, ktorú by som ocenil by bola 2x väčšie balenie pre lepší pomer produktu ku baliacemu materiálu. Inak super.

Michal

Skusil som vanilku a lesne plody. Prichute su dost podobne, ale velmi chutne (v oboch je pomerne dost citit skoricu a oriesky).
Foodio mam ako nahradu jedla, ked nemam ine jedlo poruke (kvoli diabetes musim jest pravidelne). Takto mam pod kontrolou nutricny prijem a dodrziavam pravidelny rezim + diabetes obmedzenia. Skvela pomoc, rychla priprava, zasyti na 4 hodiny urcite.
Jedinou nevyhodou je nafukovanie. Zial ani po tyzdni sa nezlepsilo.

Foodio mi nahrádza každý deň raňajky, bez problémov v práci vydržím bez jedla až do obeda. Zlepšilo sami trávenie a nebývam tak často unavená. Ja osobne môžem len odporučiť.

FOODIO™shake 2.0

Dasa

Super spokojnost

👍🏻

foodio ovocie

pred tym som mal čokoládové, ale toto je na súčasné obdobie lepšie.

FOODIO™shake 2.0

Foodio som si kúpila kvôli chirurgii ďasien, čiže povolená len kašovitá strava. Oceňujem chuť a celkom dlhý pocit nasýtenia. Bála som sa, či mi foodio sadne na trávenie, keďže mám alergie a intolerancie rôzneho druhu, ale za 11 dní používania sa nedostavili žiadne problémy, o ktorých som čítala. Jedinú poznámku mám k rozpúšťaniu foodia v inej tekutine, ako vo vode. Používala som aj kokosové mlieko, kde ostávali nerozpustené hrudky. Ale celkovo hodnotím Foodio ako skvelý produkt a oproti konkurencii je bezlepkový, čo bol u mňa rozhodujúci faktor. Nebudem sa brániť kúpiť si to aj po kašičkovej nedobrovoľnej kúre.

Úprava trávenia

Po dlhoročných problémoch s trávením som vyskúšal Foodio 3x týždenne sko doplnk ku bežnej strave a za 2 týždne sa mi zmenil život 🙂 odporúčam každému

Chutné a zasýti

Chutné a zasýti, dobre sa rozpúšťa a je to praktické na prenos.

FOODIO™shake 2.0

FOODIO™shake 2.0

Spokojnosť

S nápojom som spokojná. Dávam ho do vločiek i do palaciniek...vyhovuje mi. A aj kilá idú dole.

FOODIO™shake 2.0

B
FOODIO™shake 2.0
Branislav F.
Super

Super produkt, ktorý naozaj funguje, hlad prichádza až po 6.tich hodinách

Foodio Vanilla

Objednala som si príchuť vanilku,aj čokoládu s orieškami. Za mňa je vanilka úplne top👌ďakujem

R
FOODIO™shake 2.0
Radoslav B.

.

Som spokojná, chuti celkom dobre, lepšie je to s bananom🙂,zasýti.Momentalne mam čokoládu, vyskúšam aj iné.